Loreal Expert Absolut Repair Cellular ? odbudowa i regeneracja włosów

odżywkiKażda kobieta przynajmniej kilka razy zetknęła się z sytuacją, w której jej włosy odmawiały posłuszeństwa podczas modelowania, puszyły się, łamały i rozdwajały. Dla większości jednak problem zniszczonych włosów jest codziennością. Regularne stosowanie urządzeń termicznych, poddawanie pasm intensywnemu modelowaniu oraz nakładanie na nie warstw kosmetyków do stylizacji sprawia, że włosy są przesuszone, naelektryzowane i podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Dlatego też w takich sytuacjach produkty stojące na półkach drogeryjnych okazują się być mało skuteczne i konieczne staje się sięgnięcie po profesjonalne preparaty. Na pomoc słabym i kruchym włosów przybyła marka Loreal, która stworzyła całą linię produktów z serii Absolut Repair Cellular, która ma za zadanie wygładzać łuski włosów, odbudowywać i chronić ich włókna oraz wzmacniać je zapobiegając ich uszkadzaniu. Ze względu na to, że tego typu problemy wymagają kompleksowego działania, na kosmetyki Loreal składają się szampon Loreal Absolut Repair Cellular, odżywka, mleczko termiczne oraz serum na końcówki włosów. W taki sposób niwelowanie problemów z łamliwością jest nie tylko łatwiejsze i poręczniejsze, ale i bardziej skuteczne.

Ze względu na to, że wewnętrzna struktura kosmyków jest skomplikowanym układem związków jonowych, łatwo zaburzyć ich równowagę zabiegami chemicznymi lub niewłaściwą pielęgnacją. Producent marki Loreal zastosował zatem innowacyjną technologię w oparciu o kwas mlekowy tworzący wiązania soli pomiędzy łańcuchami keratyny w korze uszkodzonych pasm. Dzięki temu kosmyki stają się odbudowane, pełne życia i blasku. Fryzura, która posiada elastyczność jest bardziej odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, suszenie jej, modelowanie za pomocą prostownicy czy lokówki oraz nakładanie na nią warstw kosmetyków do stylizacji, takich jak lakiery czy pianki. Gama Absolut Repair Cellural pozwala zatem nie tylko na odzyskanie prawidłowej struktury i lekkości przez włosy, ale i na odzyskanie dobrego samopoczucia przez ich posiadaczki. Wiadomo bowiem, że nic nie dodaje kobiecie większej pewności siebie, jak piękne i zdrowe pasma.